Asystent rodziny - Stronie Śląskie, dolnośląskie

Data dodania: 2022-02-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Pracodawca: Ośrodek Pomocy Społecznej w Stroniu Śląskim
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0145

Miejsce pracy: Zielona 5, 57-550 Stronie Śląskie, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca z rodzinami przy wdrażaniu prawidłowych postaw życiowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent rodziny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie : a) wyższe o kierunku pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub praca socjalna lub b) wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku, uzupełnione szkoleniem w zakresie pracy z dziećmi lub rodziną i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub c) studiami podyplomowymi obejmującymi zakres programowy szkolenia określony w drodze rozporządzenia Ministra właściwego do spraw rodziny i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną ( Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 09.12.2011r.) lub d) wykształcenie średnie i szkolenie z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną, a także udokumentuje co najmniej 3 letni staż pracy z dziećmi lub rodziną.
Wymagania niezbędne i dodatkowe: http://www.stroniesl.naszops.pl/n,nabor-na-stanowisko-asystenta-rodziny-5

NIP: 8811335112
REGON: 005810927
Adres: Zielona 5, 57-550 Stronie Śląskie, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Lech
Nr telefonu: 748141 424
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: wykaz wymaganych dokumentów dostępny pod adresem http://www.stroniesl.naszops.pl/n,nabor-na-stanowisko-asystenta-rodziny-5
1) list motywacyjny.
2) życiorys zawodowy ( CV).
3) kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie.
4) kserokopie świadectw pracy.
5) kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach.
6) oryginał kwestionariusza osobowego osoby ubiegającej się o zatrudnienie, który jest dostępny w Ośrodku.
7) własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata o stanie zdrowia pozwalającego na wykonywanie pracy na stanowisku określonym w ogłoszeniu o naborze;
8) własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne
przestępstwo skarbowe.
9) własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych.
10) własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata, że nie jest i nie był pozbawiony władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jemu zawieszona ani ograniczona,
11) własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata, że wypełnia obowiązek alimentacyjny w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niego wynika z tytułu egzekucyjnego.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście