Doradca klienta - Łomianki, mazowieckie

Data dodania: 2022-02-08
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Tadeusz Kowalczyk Management
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/22/01588

Miejsce pracy: Warszawska 140, 05-092 Łomianki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - obsługa produktów bankowych
- sprzedaż produktów bankowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 21.02.2022
Data zakończenia: 20.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek 1000 zł
System prowizyjny - w sumie wnagrodzenie nie mniejsze niż 3010 zł brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kasjer bankowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kasjer bankowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
wykształcenie średnie zawodowe, co najmniej miesięczne doświadczenie zawodowe

System wynagradzania prowizyjny - w sumie nie mniej niż 3010 zł brutto

Obowiązki:
- obsługa produktów bankowych

[Kontakt: osobisty, tel. 663 594 165, e-mail: tadeusz.kow@poczta.onet.pl]

NIP: 1181896005
REGON: 387551125
Adres www: https://kowalczyk-management.pl/
Adres: Warszawska 140, 05-092 Łomianki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 663 594 165
E-mail: tadeusz.kow@poczta.onet.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail