Monter elektroniki - Dęborzyce, wielkopolskie

Data dodania: 2022-02-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe WObit E.K.J. Ober s.c.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/22/0085

Miejsce pracy: DĘBORZYCE 16, 62-045 Dęborzyce, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
- ręczny montaż elementów elektronicznych na płytkach PCB
oraz uruchamianie i testowanie produktów,
Docelowo: diagnozowanie usterek i serwisowanie produktów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2022
Wynagrodzenie brutto: 3 450 - 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik elektronik*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Uprawnienia:
  • staranność
  • wymagane uprawnienia SEP do 1 kV
  • zdolności manualne
  • doświadczenie zawodowe minimum 2 lata
  • znajomość schematów elektronicznych
  • dokładność
  • dbałość
  • umiejętność dobierania narzędzi do montażu elementów, układów i urządzeń elektronicznych
  • cierpliwość

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie: zawodowe llub średnie techniczne (elektroniczne, mechatroniczne),
- umiejętność montowania podzespołów elektronicznych,
- widziana wiedza z zakresu elektroniki,
- znajomość nazewnictwa fachowego i elementów elektronicznych,
- umiejętność posługiwania się narzędziami niezbędnymi w elektronice,
- umiejętność rozpoznawania urządzeń elektronicznych,
- umiejętność testowania urządzeń elektronicznych,
- umiejętność uruchamiania zainstalowanych urządzeń elektronicznych,
- umiejętność diagnozowania i usuwania awarii,
- umiejętność wykonywania pomiarów urządzeń elektronicznych,

- po zakończeniu umowy na okres próbny (3 miesiące) możliwość dalszej współpracy,
- pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia w zależności od umiejętności kandydata,

NIP: 7831661475
REGON: 301507140
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wojska Polskiego 1, 64-500 Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Lucyna Koszot
Nr telefonu: 611018116 w. 216
E-mail: lkoszot@szamotuly.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty:

- CV,
Osoba do kontaktu pracodawcy: Katarzyna Ober-Degórska
Nr telefonu: 61 22 27 410
E-mail: praca@wobit.com.pl