Operator urządzeń zgrzewających - Siewierz, śląskie

Data dodania: 2022-01-31
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: Pro-Pak Jadwiga Walo Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0089

Miejsce pracy: Kielecka 30C, 42-470 Siewierz, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa automatu zgrzewającego. Bieżąca kontrola jakości produktów. Konfekcjonowanie wyrobów gotowych.Dbanie o porządek w miejscu pracy. Praca przy wykonywaniu torb, worków i innych lekkich wyrobów.

I umowa na okres próbny 3 miesiące. Docelowo umowa na czas nieokreślony.
Praca na trzy zmiany w godzinach od 6:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00 i 22:00 do 6:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

NIP: 6252466480
REGON: 381176382
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych
Adres: Kielecka 30C, 42-470 Siewierz, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Polewczak
Nr telefonu: 607 107 010
E-mail: joanna@pro-pak.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: poniedziałek - piątek