Pracownik produkcji płotów betonowych - Szepietowo, podlaskie

Data dodania: 2022-01-26
Dodane przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Zambrów
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: 1/1/2022

Miejsce pracy: Szepietowo, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wyrabianie formy betonowej
wykonywanie płotów betonowych z gotowych elementów
segregowanie, układanie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.03.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19 do 20 PLN
Opis wynagrodzenia: praca na akord
Zawód: kamieniarz*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Krótki opis działalności gospodarczej: budowlane usługi, budowa domów pod klucz, ocieplanie budynków, posadzki agregatem, budowa obiektów inwestorskich
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Jana Pawła II 14, 18-300 Zambrów, powiat: zambrowski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Zakrzewska
E-mail: dorota.zakrzewska@ohp.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail