Palacz/pracownik porządkowy - Pawłowiczki, opolskie

Data dodania: 2022-01-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Pracodawca: Małgorzata Maćkowiak 1) Usługi Ubezpieczeniowe 2) Firma Usługowo-Handlowa 3)Centrum Restauracyjno-Hotelowe FLORRES

Numer oferty: StPr/22/0116

Miejsce pracy: NOWA 1/B, 47-280 Pawłowiczki, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Palenie w piecu c.o., utrzymywanie odpowiedniej temperatury obiektu, prace porządkowe na terenie kotłowni i obiektu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.75
Data rozpoczęcia: 01.02.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: na 3/4 etatu
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: palacz pieców zwykłych
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Dozór nad eksploatacją pieców przemysłowych o mocy powyżej 50 kW;

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Zawody:
  • Palacz pieców zwykłych
Inne wymagania: wyk. podstawowe, mile widziane doświadczenie, wymagane uprawnienia G2/D w zakresie obsługi pieców
Praca pon.-sob. 7-13 praca na etatu

NIP: 7481002541
REGON: 530609883
Krótki opis działalności gospodarczej: HOTELE I PODOBNE OBIEKTY ZAKWATEROWANIA
Adres www: www.florres.pl
Adres: Wyzwolenia 61, 47-280 Pawłowiczki, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: MAŁGORZATA MAĆKOWIAK
Nr telefonu: 603 915 630
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon