Przedstawiciel/doradca do spraw odszkodowań - Przysucha, mazowieckie

Data dodania: 2022-01-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przysusze
Pracodawca: Centrum Pomocy Poszkodowanym VICTIMA Robert Pikuła
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/0018

Miejsce pracy: 26-400 Przysucha, powiat: przysuski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pozyskiwanie klientów poszkodowanych w wypadkach m.in. komunikacyjnych, śmiertelnych w wyniku błędów medycznych itp.
Zawieranie umów o wykonanie zlecenia w imieniu pracodawcy
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Data rozpoczęcia: 13.02.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN
Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia brutto: 35-40zł/h
Zawód: doradca do spraw odszkodowań
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w branży handlowej/odszkodowawczej.
Łatwe nawiązywanie kontaktów z ludźmi.

NIP: 7121093547
REGON: 360203170
Adres: 21-002 Płouszowice-Kolonia 76b, powiat: lubelski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Paszczyk
Nr telefonu: 729-836-339 501-240-422
E-mail: kancelaria.victima@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: brak informacji
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 08:00-15:00