Funkcjonariusz straży granicznej - Tuplice, lubuskie

Data dodania: 2022-01-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
Pracodawca: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/0021

Miejsce pracy: 68-219 Tuplice, powiat: żarski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zadania wykonywane na podstawie ustawy o Straży Granicznej
Rodzaj umowy: Mianowanie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2022
Wynagrodzenie brutto: 3 678 - 5 139 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: w trakcie trwania kursu od 3678,00 brutto (3189 zł netto), po ukończeniu kursu od 5139,00 brutto (4178,00 netto; 4563,00 netto dla osób poniżej 26 r.ż.)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: funkcjonariusz straży granicznej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Inne wymagania: szczegółowe informacje na temat wymagań znajdują sie na stronie www.nadodrzanski.strazgraniczna.pl, wynagrodzenie kursant 3053, 80 brutto, kontroler, młodszy asystent - służba przygotowawcza 4389,70 brutto, funkcionariusz SG w służbie stałej 4576,60 ( nie uwzględniono wysługi)

NIP: 9261016080
REGON: 970598756
Krótki opis działalności gospodarczej: Straż graniczna
Adres: POPRZECZNA 1, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 683625250
E-mail: nabor.noosg@strazgraniczna.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: preferowana forma kontaktu telefon w celu ustalenia miejsca zgłoszenia się osoby
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail