Pracownik ds obsługi klienta - Dobra, zachodniopomorskie

Data dodania: 2021-12-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Policach
Pracodawca: "POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/21/1009

Miejsce pracy: Szczecińska 10, 72-003 Dobra, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, aktywna sprzedaż towarów handlowych w urzędzie pocztowym, bieżąca rejestracja danych do systemu operacyjnego, sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanej sprzedaży
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.75
Liczba godzin pracy w miesiącu: 120.0
Data rozpoczęcia: 03.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 257,5 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent usług pocztowych
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Asystent usług pocztowych
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia:
  • obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)
  • komunikatywność
  • dokładność, sumienność i dyspozycyjność
  • samodzielność
  • brak ograniczeń do dźwigania

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

NIP: 5250007313
REGON: 010684960
Adres www: www.poczta-polska.pl
Adres: RODZINY HISZPAŃSKICH 8, 00-940 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kamila Hajkowska
Nr telefonu: 914401487, 725230599
E-mail: kamila.hajkowska1@poczta-polska.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - bezpośrednio w FUP Mierzyn, Dobra, Szczecińska 18