Specjalista ds. produkcji - Komorniki, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2021-11-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie
Pracodawca: HEESUNG ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/21/1124

Miejsce pracy: 13-200 Komorniki, powiat: działdowski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowanie dokumentacji technicznej procesu produkcyjnego oraz dobór optymalnych technologii produkcyjnych, projektowanie i budowa nowych stanowisk produkcyjnych, definiowanie narzędzi i wyposażenia oraz pomocniczych środków produkcji, wdrażanie do produkcji nowych produktów, nadzór nad zgodnością procesów produkcyjnych z dokumentacją, przeprowadzanie analiz procesów produkcyjnych, analiza techniczna przyczyn wad jakościowych powstających w procesie produkcji , wdrażanie programu ciągłego doskonalenia pod kątem: wydajności, jakości, ergonomii pracy, wdrażanie wybranych narzędzi lean manufacturing.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.12.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 450 do 3 900 PLN
Opis wynagrodzenia: wysokośc wynagrodzenia zależna od kwalifikacji kandydata
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier organizacji i planowania produkcji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie studiów), znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie B1, Bardzo dobra znajomość Exel w tym zaawansowane funkcję [tabela przestawna, Suma jeżeli, suma warunków, wyszukaj pionowo], umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i zaangażowanie, umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów, postawa proaktywna, zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów, dodatkowym atutem będzie: znajomość \ technik i narzędzi optymalizacji produkcji głównie: lean manufacturing, layout, 5S, przepływ jednej sztuki, poka yoke, kanban, wąskie gardła, TPM (SMED), doświadczenie w prowadzeniu warsztatów kaizen / lean.

Oferujemy: stabilne zatrudnienie na pełny etat w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, karta MultiSport plus, pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole, możliwość wdrażania własnych pomysłów/projektów.

Pracodawca początkowo oferuje pracę na przyuczenie w zakładzie w Mławie a następnie w nowo otwartym zakładzie w Działdowie-Komornikach.

NIP: 8971709515
REGON: 020163548
Adres: LG Elektronics 7, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aneta Domżalska
Nr telefonu: 508-027-703
E-mail: a.domzalska@hsnw.co.kr
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny