Ogrodnik terenów zieleni - Rokitno Szlacheckie, śląskie

Data dodania: 2021-09-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Pracodawca: BETflor Olga Zalewska

Numer oferty: StPr/21/1059

Miejsce pracy: Szkolna 16a, 42-450 Rokitno Szlacheckie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - pielęgnacja ogrodów
- prace przy zakładaniu ogrodów
- drobne prace brukarskie
- drobne prace budowlane
Praca w godz. 08.00-16.00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 10.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: ogrodnik terenów zieleni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 6442436559
REGON: 241013042
Adres www: www.betflor.pl
Adres: Szkolna 16a, 42-450 Rokitno Szlacheckie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Olga Zalewska
Nr telefonu: 791 100 014
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Oferta w ramach uzupełnienia doposażenia stanowiska pracy, przenaczona dla osób powyżej 30 roku życia, zarejestrowanych w PUP Zawiercie.
Kontakt z pracodawcą w godz. 08.00-18.00 (CV) po wcześniejszej weryfikacji i wydaniu skierowania przez doradcę klienta w PUP
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 08.00-18.00