Data ważności ogłoszenia: 2016-07-29 23:00

Prawnik- Specjalista ds odszkodowań

Kancelaria Prawna Legatis jest obecnie jedną z największych i najbardziej skutecznych kancelarii prawnych w dochodzeniu odszkodowań o zasięgu ogólnopolskim. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową opiekę prawną osobom poszkodowanym w różnego rodzaju zdarzeniach losowych świadczoną przez doświadczony zespół radców prawnych i adwokatów. Reprezentujemy naszych Klientów w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi o godną rekompensatę za doznaną szkodę. Nasza wiedza

Prawnik - Specjalista ds. odszkodowań

Opis stanowiska

  • nadzorowanie przebiegu procesu dochodzenia roszczeń,
  • analizowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do dochodzenia roszczeń,
  • zgłaszanie szkód do towarzystw ubezpieczeniowych i innych podmiotów,
  • czynne prowadzenie negocjacji z ww. podmiotami,
  • dbałość o terminowe realizowanie zadań,
  • obsługa Klientów Kancelarii, udzielanie porad prawnych,
  • telefoniczne informowanie klientów o przebiegu sprawy,
  • sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych,
  • kontakt z organami administracji publicznej oraz organami ścigania,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku,
  • biegła znajomość prawa cywilnego, orzecznictwa, procesu dochodzenia odszkodowań,
  • umiejętność posługiwania się językiem prawniczym w sporządzanych pismach,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • asertywność, umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • gotowość do pracy wielozadaniowej,
  • umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z Klientem,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodyscyplina,
  • ukierunkowanie na sukces,
  • motywacja i zaangażowanie w pracy.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premie za wyniki,
  • stabilne warunki zatrudnienia w rozpoznawalnej i renomowanej Kancelarii,
  • praca w młodym zespole w prężnie działającej Kancelarii,
  • szkolenia podwyższające kwalifikacje,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej na studiach,
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach Kancelarii.

Wynagrodzenie:

Od 2000 do 6000 PLN

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres prawnik@kancelarialegatis.pl lub o kontakt telefoniczny 733 333 273.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: 'Zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji.

dodane przez Kancelaria