Data ważności ogłoszenia: 2016-04-16 10:35

Magazynier - operator wózka widłowego - KIELCE

Oferta pracy - Kielce - Magazynier

Agencja Pracy Tymczasowej SANPRO JOB SERVICE BPO Sp. z o.o. S.K. (wpis do KRAZ 2360) poszukuje dla jednego z Klientów osób do pracy na stanowisko:
Magazynier - operator wózka widłowego
Miejsce pracy:
Kielce (ul. P. Ściegiennego)
Wymagania:
- aktualna książeczka sanepidowska
- uprawnienia na wózki widłowe
- mile widziane uprawnienia do wymiany butli gazowych
- doświadczenie na stanowisku magazyniera min. 1 rok
Zakres obowiązków:
- obsługa wózka widłowego typu Linde H30 (dwu paletowy)
- ustawianie palet na magazynie
- przeładunki piwa i opakowań
- kompletowanie palet „miks” do wysyłki  do Klienta
- ręcznie przygotowywanie towaru do wysyłki
- załadunek towaru na samochody
- prace porządkowe na magazynie
Forma zatrudnienia:
- umowa o pracę tymczasową
- rozpoczęcie pracy:  01.04.2016
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na praca.krakow.impel.pl z dopiskiem 'Praca - Kielce'
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)'.

dodane przez Sanpro