Specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o. o. Sp. k.

Jesteśmy firmą, która zajmuje się delegowaniem opiekunek/ów osób starszych do Niemiec.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki, poszukujemy kandydata/kę na stanowisko:

Miejsce Pracy: Bydgoszcz

Zadania:

·         rekrutacja i selekcja personelu opiekuńczego

·         weryfikacja znajomości języka niemieckiego

·         pozyskiwanie kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem

·         redagowanie i publikacja ogłoszeń w mediach

·         obsługa bieżących klientów zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie ( warunek konieczny)
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia uzależniona od wyników
  • wykorzystanie języka niemieckiego w codziennej pracy
  • pakiet medyczny
  • możliwość rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres:

katarzyna.mackiewicz@pmh.info.pl

www.pflegemitherzen24.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

dodane przez PMH24