Koordynator z j. niemieckim

Jesteśmy nowoczesną firmą o profilu technologicznym, działającą na całym świecie. Nieustannie tworząc i stosując
w naszych produktach innowacyjne rozwiązania, wypracowaliśmy pozycję lidera w naszej branży.
Praca u nas to szansa na dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii oraz ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w unikalnych projektach międzynarodowych.

Najważniejsze obowiązki:

odpowiadanie na zapytania klientów dotyczących produktów firmy;

aktywne pozyskiwanie klientów zagranicznych (sprzedaż B2B);

budowanie trwałych relacji biznesowych z dystrybutorami na rynkach międzynarodowych.

Wymagania

bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny – prowadzenie korespondencji

i rozmów z klientami zagranicznymi);

komunikatywność;

umiejętność pracy w zespole;

zaangażowanie;

dobra organizacja pracy własnej;

znajomość pakietu Microsoft Office.

Oferujemy:

pracę w międzynarodowej firmie, która gwarantuje wykorzystywanie języków obcych;

szkolenia wewnętrzne;

udział w interesujących projektach oraz możliwość zdobywania nowych doświadczeń;

atrakcyjny system wynagrodzeń;

system pracy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00;

elastyczne godziny pracy;

możliwość łączenia pracy zawodowej z nauką.

dodane przez Planika