Konstruktor - Elektronik

Lokalizacja:

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego klienta, polskiego producenta z branży oświetleniowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Konstruktor - Elektronik Region wykonywanej pracy: Czechowice-Dziedzice (śląskie)
Nr referencyjny: ELEKTR/AF/jobs.pl

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i uruchamianie układów elektronicznych,
  • Projektowanie obwodów drukowanych,
  • Testowanie modułów i kompletnych systemów za pomocą aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane na kierunku Elektronika, lub pokrewne,
  • Min roczne doświadczenie w projektowaniu układów elektronicznych - mile widziani także absolwenci z niekomercyjnym doświadczeniem,
  • Biegła znajomość rysunku technicznego,
  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy – kat. B,
  • Komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy zespołowej, pasja.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia,
  • Możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacje@hr.pl.

dodane przez RekrutHRPL