Administrator sieci LAN/WAN/GPON

Lokalizacja:

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla Naszego Klienta, firmy dostarczającej usługi Internetu, telefonii i telewizji dla klientów indywidualnych i biznesowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Administrator SieciRegion wykonywanej pracy: Knurów (śląskie)
Nr referencyjny: it/jobs.pl

Zadania:

  • Rozwiązywanie problemów sieciowych zgłoszonych przez I linię wsparcia IT;
  • Administracja i konfiguracja sieci WAN/LAN/GPON;
  • Utrzymywanie dokumentacji dla obszaru sieci teleinformatycznej;
  • Obsługa urządzeń telefonii VoIP.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych;
  • Praktyczna znajomość TCP/IP, VLAN, sieci bezprzewodowych, urządzeń mikrotik;
  • Mile widziana znajomość systemu Linux (poczta, www, bazy danych);
  • Znajomość j.angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznej;
  • Prawo jazdy kat.B;
  • Komunikatywność, samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i certyfikacje;
  • Dużą autonomię w rozwiązywaniu problemów;
  • Dostęp do nowoczesnych technologii;
  • Pracę w ambitnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacje@hr.pl

dodane przez RekrutHRPL