Data ważności ogłoszenia: 2016-02-10 23:55

AGENT NIERUCHOMOŚCI

Biuro Nieruchomości SimpleRent sp. z o.o. poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Agent Nieruchomości. Miejsce pracy: Kraków

OBOWIĄZKI:

  • Aktywne pozyskiwanie ofert nieruchomości oraz obsługa klientów
  • Tworzenie opisów nieruchomości i sporządzanie dokumentacji zdjęciowych pozyskanych nieruchomości
  •  Tworzenie bazy danych nieruchomości
  • Prezentacja nieruchomości zainteresowanym klientom
  • Budowanie profesjonalnych relacji z klientami

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie: średnie lub student studiów zaocznych lub absolwent po kierunkach związanych z obrotem nieruchomości – praca w pełnym wymiarze godzin
  • Dyspozycyjność
  • Determinacja w realizacji celów
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania trwałych relacji z klientami

OFERUJEMY:

  • Przygotowanie do wykonywania pracy agenta nieruchomości (pakiet darmowych szkoleń)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie prowizyjne
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole
  • Elastyczne godziny pracy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@simplerent.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

dodane przez Simplerent