Administrator Biura/Obsługa Klienta

RT Tax oferuje zwrot podatku dochodowego dla osób, które pracowały w USA, Wielkiej Brytanii (UK), Irlandii, Norwegii, Holandii, Niemczech, Australii, Nowej Zelandii lub Kanadzie. Założona w 2000 roku firma jest obecnie jednym ze światowych liderów. Oferuje usługi zwrotu podatku dla osób, które pracowały za granicą.

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

• wykształcenie wyższe,
• znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
• mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego (niewymagana),
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
• biegła znajomość obsługi komputera,
• doskonała organizacja pracy,
• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
• wysoka kultura osobista,
• umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
obowiązki:
• telefoniczna jak i bezpośrednia obsługa klienta z zakresu przyjmowania wniosków o zwrot podatku z zagranicy, sprawdzania kompletności i poprawności otrzymywanej dokumentacji. Odpowiadanie na bieżące zapytania telefoniczne jak i mailowe klientów.
oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia
• Praca w młodym, dynamicznym zespole
• Praca dająca szansę zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
• umowę o prace

dodane przez malgorzata@rttax.pl