Data ważności ogłoszenia: 2016-10-07 20:00

Asystent działu zakupów z językiem obcym

Dla naszego Klienta z branży IT/telco we Bydgoszczy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku
Asystent w dziale zakupów

Lokalizacja: Bydgoszcz
Czas trwania umowy: umowa na 12 msc zastępstwo z opcją przedłużenia

Zakres zadań:

  • Obsługa i wsparcie zagranicznych klientów wewnętrznego działu zakupów firmy
  • Przygotowanie zestawień, raportów, zapytań ofertowych z wykorzystaniem pakietu MS Office
  • Wsparcie realizacji projektów w ramach działu zakupów

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku dla dużej, stabilnej organizacji, czołowego pracodawcy w województwie kujawsko-pomorskim
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego (kompetencje językowe, techniczne, uczestnictwo w szkoleniach)
  • Długoterminową współpracę

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość dowolnego języka obcego na poziomie minimum C1
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki
  • Dyspozycyjność
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesyłanie CV w wersji anglojęzycznej na adres : aceglinska@zerochaos.com  Do CV prosimy dołączyć klauzulę;  “I hereby authorize ZeroChaos to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process in accordance with the Personal Data Protection Act dated 29.08.1997 (uniform text: Journal of Laws of the Republic of Poland 2002 No 101, item 926 with further amendments)”

dodane przez aceglinska@zerochaos.com