AGENT NIERUCHOMOŚCI - Praca od zaraz

Biuro Nieruchomości SimpleRent sp. z o.o. poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Agent Nieruchomości. Miejsce pracy: Kraków

Biuro Nieruchomości SimpleRent sp. z o.o. poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Agent Nieruchomości.

Miejsce pracy: Kraków

OBOWIĄZKI:

  • ·         Aktywne pozyskiwanie ofert nieruchomości oraz obsługa klientów
  • ·         Tworzenie opisów nieruchomości i sporządzanie dokumentacji zdjęciowych pozyskanych nieruchomości
  • ·         Tworzenie bazy danych nieruchomości
  • ·         Prezentacja nieruchomości zainteresowanym klientom
  • ·         Budowanie profesjonalnych relacji z klientami

WYMAGANIA:

  • ·         Wykształcenie: średnie lub student studiów zaocznych lub absolwent po kierunkach związanych z obrotem nieruchomości – praca w pełnym wymiarze godzin
  • ·          Dyspozycyjność
  • ·          Determinacja w realizacji celów
  • ·         Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • ·         Wysoka kultura osobista
  • ·         Komunikatywność oraz umiejętność budowania trwałych relacji z klientami

OFERUJEMY:

  • ·          Przygotowanie do wykonywania pracy agenta nieruchomości (pakiet darmowych szkoleń)
  • ·         Możliwość rozwoju zawodowego
  • ·         Wynagrodzenie prowizyjne
  • ·         Ciekawą, pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole
  • ·         Elastyczne godziny pracy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@simplerent.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

dodane przez Simplerent