Stolarz okienny Niemcy, od stycznia/lutego 2016

Daj się poznać niemieckiemu Pracodawcy! Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. jest ogólnopolską agencją pośrednictwa pracy, specjalizującą się od blisko 4 lat w rekrutacji polskich Pracowników do przedsiębiorstw na terenie Polski oraz Niemiec. W związku z rekrutacją dla niemieckiego Klienta, obecnie poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Stolarz—krajacz

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Ingolstadt

Rozpoczęcie pracy: od zaraz lub do uzgodnienia

OBOWIĄZKI:

  • Podstawowa obróbka drewna
  • Pielęgnacja elementów drewnianych
  • Prace montażowe
  • Wykonywanie pracy zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Podstawowa obsługa maszyn CNC w zakresie obróbki drewna

WYMAGANIA:

  • Dobra/wysoko komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC mile widziane
  • Wykształcenie w zakresie stolarstwa będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy oraz własne auto

OFERUJEMY:

– Konkurencyjne wynagrodzenie (do negocjacji)

– Zapewnioną pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Niemiec

– Niemiecką umowę o pracę

– Ubezpieczenie i odprowadzanie składek na terenie Niemiec

– Pomoc koordynatorów w polskiego oraz niemieckiego biura w sprawach organizacyjnych

Osoby spełniające wszystkie wymagania, zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, dostępnego pod adresem:

Dziękujemy za złożone aplikacje.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia- 11630

Więcej ofert pracy na terenie Niemiec i Polski znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl -> Zakładka „Oferty pracy”.

dodane przez Winckler Personal