Data ważności ogłoszenia: 2016-01-31 23:55

Praca w firmie informatycznej

Strona www: www.forca.pl
Lokalizacja:

Firma informatyczna z Gliwic poszukuje pracownika ds. obsługi klienta.

Wymagania podstawowe:

·         Umiejętności argumentacji i przekonywania

·         Umiejętności pracy w zespole i indywidualnie

·         Aktywny udział w realizacji planów sprzedażowych

·         Terminowość i staranność

·         Umiejętność pracy pod presją czasu

·         Znajomość obsługi komputera (MS Office)

Dodatkowe atuty:

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Znajomość języka angielskiego

·         Prawo jazdy kategorii B

·         Własny samochód

Ogólny zakres obowiązków:

·         Sprzedaż usług informatycznych

·         Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

·         Organizacja i nadzór sprzedaży

Oferujemy:

·         Elastyczne godziny pracy

·         Wynagrodzenie stała podstawa plus prowizja

·         Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·         Możliwość rozwoju zawodowego

CV prosimy przesyłać na adres biuro[małpa]forca.pl w tytule maila proszę wpisać: FORCA Praca.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.'.

dodane przez szkolenia@forca.pl