Operator/ka maszyn produkcyjnych z j. niemieckim

Daj się poznać niemieckiemu Pracodawcy! Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. jest ogólnopolską agencją pośrednictwa pracy, specjalizującą się od blisko 4 lat w rekrutacji polskich Pracowników do przedsiębiorstw na terenie Polski oraz Niemiec. W związku z rekrutacją dla niemieckiego Klienta, obecnie poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanwisko:

Daj się poznać niemieckiemu Pracodawcy!

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. jest ogólnopolską agencją pośrednictwa pracy, specjalizującą się od blisko 4 lat w rekrutacji polskich Pracowników do przedsiębiorstw na terenie Polski oraz Niemiec. W związku z rekrutacją dla niemieckiego Klienta, obecnie poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Operator maszyn

produkcyjnych

Miejsce pracy: Niemcy (Düsseldorf)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obsługa maszyn produkcyjnych w zakresie podstawowym i średnio zaawansowanym (bez programowania i pisania programów)

Nadzór nad przebiegiem procesów wytwórczych

Kontrola jakości półproduktów, wytworzonych przez maszyny produkcyjne

WYMAGANIA:

Dobra znajomość j. niemieckiego (wymóg konieczny)

Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy min. 3-letnie

Samodzielność w pracy

Mobilność (prawo jazdy + własne auto)

OFERUJEMY

Możliwość rozwoju zawodowego w niemieckim przedsiębiorstwie

Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia oraz wykształcenia

Zakwaterowanie zorganizowane przez niemieckiego pracodawcę

Pomoc koordynatora z polskiego oraz niemieckiego biura w sprawach organizacyjnych

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, dostępnego pod adresem:

 Dziękujemy za złożone aplikacje.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia- 11630

Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl -> Zakładka „Oferty pracy”.

dodane przez Winckler Personal