Serwisant IT (Deutschland, Bayern)

Daj się poznać niemieckiemu Pracodawcy! Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. jest ogólnopolską agencją pośrednictwa pracy, specjalizującą się od blisko 4 lat w rekrutacji polskich Pracowników do przedsiębiorstw na terenie Polski oraz Niemiec. W związku z rekrutacją dla niemieckiego Klienta, obecnie poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Serwisant IT

Miejsce pracy: Niemcy, Bayern

Termin rozpoczęcia: do uzgodnienia

Ilość miejsc: 2

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa klientów (praca „w delegacji”, poza siedzibą firmy zatrudniającej)
  • Serwisowanie, naprawa oraz konserwacja systemów teleinformatycznych w siedzibie firmy zatrudniającej
  • Instalacja nowego sprzętu i oprogramowania

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie kierunkowe (technik informatyk/inżynier/informatyk i pokrewne) mile widziane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość technologii LAN, WAN
  • Umiejętność serwisowania komputerów z systemem Windows oraz OS X
  • Komunikatywność, zaangażowanie konsekwencja w dążeniu do celów
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z naszym niemieckim Klientem
  • Możliwość skorzystania z zakwaterowania w pobliżu firmy
  • Ubezpieczenie i odprowadzanie składek, upoważniających do świadczeń na terenie Niemiec
  • Wsparcie koordynatorów z polskiego oraz niemieckiego biura w sprawach organizacyjnych

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, znajdującego się pod adresem:

Dziękujemy za złożone aplikacje.

Po rozpatrzeniu aplikacji nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia- 11630

Więcej ofert pracy na terenie Niemiec i Polski znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl -> Zakładka „Oferty pracy”.

dodane przez Winckler Personal