Asystent Techniczny (IT/Automatyka Biurowa)

Lokalizacja:

Warszawska firma działająca w całej Polsce od 20 lat na rynku automatyki biurowej jako dostawca oprogramowania do zarządzania dokumentami oraz zaawansowanych rozwiązań dla biznesu w obszarze druku cyfrowego i materiałów eksploatacyjnych, a także autoryzowany serwis dostarczanych rozwiązań poszukuje energicznej osoby na stanowisko: ASYSTENT TECHNICZNY (IT/Automatyka biurowa) Miejsce pracy: Warszawa

Warszawska firma działająca w całej Polsce od 20 lat na rynku automatyki biurowej jako dostawca oprogramowania do zarządzania dokumentami oraz zaawansowanych rozwiązań dla biznesu w obszarze druku cyfrowego i materiałów eksploatacyjnych, a także autoryzowany serwis dostarczanych rozwiązań poszukuje energicznej osoby na stanowisko:

ASYSTENT TECHNICZNY (IT/Automatyka biurowa)

Nr ref: AT/2015

Miejsce pracy: Warszawa

OBOWIĄZKI:

·  Wsparcie dla Kadry Zarządzającej Firmy w funkcjonowaniu serwisu

·  Diagnostyka i określanie uszkodzeń sprzętu

• Naprawa urządzeń w siedzibie Klienta lub w serwisie firmy

• Profesjonalna obsługa serwisowa Klientów biznesowych i instytucjonalnych firmy

• Bieżąca obsługa zapytań Klientów

• Dbałość o satysfakcję Klientów

WYMAGANIA:

·  Preferowane wykształcenie techniczne (zawodowe, średnie lub w trakcie studiów)

• Wysoka kultura osobista

• Sprawność manualna w wykorzystywaniu narzędzi

• Nastawienie na ciągłe uczenie się i rozwój

• Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

• Umiejętność skutecznej i bezkonfliktowej realizacji zadań pod presją czasu

• Mile widziana znajomość obsługi podstawowych urządzeń elektrotechnicznych

• Mile widziana znajomość środowiska IT lub teleinformatycznego

• Mile widziana znajomość środowiska sieciowego LAN, WWAN

• Mile widziana znajomość protokołów TCP/IP i SMB

FIRMA OFERUJE:

·  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Wynagrodzenie stałe + premie uzależnione od wyników

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Przyuczenie do wykonywanych obowiązków

• Wdrożenie w specyfikę branży automatyki biurowej

• Pracę w młodym zespole, kierowanym przez doświadczonych fachowców

• Możliwość zdobycia wiedzy specjalistycznej i doświadczeń zawodowych

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z numerem referencyjnym AT/2015 w temacie wiadomości na adres rekrutacja@yconsulting.pl