Konsultant ds. wsparcia technicznego z j. niemieckim lub francuskim.

Reprezentuje Grafton Recruitment. Naszym Klientem jest firma z branży IT, dostarczająca rozwiązania z zakresu systemów wsparcia biznesu oraz outsourcingu IT, a także zajmująca się rozwojem najnowszych technologii. W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do pracy na pełen etat na stanowisko: Konsultant ds. wsparcia technicznego z j. niemieckim lub francuskim. Miejsce pracy: Bydgoszcz Data ważności: 1.01.2016

Obowiązki::

- Codzienny kontakt z klientem zagranicznym (poprzez telefon, email)

- Otrzymywanie zgłoszeń, doradztwo

- Pomoc przy zgłaszanych problemach

- Tworzenie różnego rodzaju raportów

- Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta

- Wsparcie międzynarodowego zespołu

- Zadania administracyjne

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego - (min. B2/C1)
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego - (min. A2)
- Silna orientacja na obsługę klienta
- Umiejętność obsługi komputera
- Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Co oferujemy:
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju i szkolenia
- Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
- Pakiet relokacyjny do Bydgoszczy
- Pracę w międzynarodowym środowisku
- Darmowe kursy językowe

Jesteś zainteresowany powyższą ofertą pracy? Prześlij swoje aktualne CV na adres: aneta.mozyrska@grafton.pl

dodane przez Aneta