Researcher

Dyna Consulting jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego Klienta, światowego lidera w dziedzinie doradztwa, technologii i outsourcingu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Researcher

Miasto: Bydgoszcz ( oferujemy wsparcie w relokacji )

Opis stanowiska:
Promocja ogłoszeń rekrutacyjnych.
Poszukiwanie najlepszych kandydatów różnorodnymi kanałami.
Wstępna selekcja aplikacji.
Przeprowadzanie wstępnych wywiadów z kandydatami.
Budowanie wewnętrznej bazy Kandydatów.
Współpraca z zespołem rekruterów w zakresie realizacji projektów rekrutacyjnych.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe.
Wiedza oraz doświadczenie w pracy z mediami społecznościowymi i uczelniami wyższymi oraz znajomość źródeł pozyskiwania kandydatów (także spoza Polski).
Doświadczenie w pracy z produktami MS Office – PowerPoint, Excel, Word, Outlook.
Mile widziane doświadczenie w pracy jako researcher.
Biegła znajomość języka angielskiego.
Nastawienie na rezultat.
Bardzo dobre zdolności komunikacyjne.
Otwartość na pracę zespołową.
Energia, pozytywne oraz proaktywne nastawienie do wykonywanych obowiązków.
Umiejętność efektywnego zarządzania czasem w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:
Stabilność zatrudnienia i umowę o pracę.
Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.
Pracę w międzynarodowym środowisku i codzienny kontakt z językiem obcym.
Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń (pensja, premia, nagrody).
Prywatną opiekę medyczną.
Ubezpieczenie na życie.
Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
Dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole.
Dodatki na dojazdy do pracy.
Pakiet relokacyjny w przypadku zmiany miejsca zamieszkania.

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: kariera@dynaconsulting.pl

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

dodane przez Dyna Consulting