Data ważności ogłoszenia: 2015-12-15 15:00

Inside Sales Consultant - Gliwice

Lokalizacja:

Grupa kapitałowa Opinion jest liderem w branży druku cyfrowego oraz rozwiązań z zakresu komunikacji wizualnej. Nasz zespół liczy 150 pasjonatów z różnych dziedzin. Koncentrujemy swoje działania na realizacji projektów dla klientów z Europy Zachodniej oraz z Polski. Od kilku lat strategicznie inwestujemy pozyskane fundusze w nowoczesny park maszynowy oraz rozwój naszych ludzi.
W związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inside Sales Consultant

Miejsce pracy: Gliwice

ISC/09/2015

Zakres obowiązków:

• aktywne pozyskiwanie klientów w zakresie sprzedaży produktów oraz usług poligraficznych, reklamowych i dekoratorskich,
• bezpośrednia obsługa klienta (kontakt telefoniczny oraz mailowy),

• zapewnienie najwyższej jakości współpracy z klientami firmy, budowanie długofalowych relacji biznesowych,
kompleksowa obsługa posprzedażowa: doradztwo, wycena, bieżące informowanie klienta o postępach w realizacji zamówień, organizacja transportu,

analizowanie i uwzględnianie indywidualnych wymagań klientów zawartych w zleceniach,

uzupełnianie i korygowanie oraz ocenianie poprawności i kompletności danych znajdujących się w systemie,
• realizacja założonych celów, raportowanie wyników,
• bieżąca współpraca z pozostałymi działami w firmie w zakresie realizacji zleceń dla klientów.

Od Kandydatów oczekujemy:

• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, francuskiego, lub niemieckiego,

• doświadczenia w telefonicznej sprzedaży oraz obsłudze klienta biznesowego,

• wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów), preferowane kierunki filologiczne,
bardzo dobrej znajomości środowiska Windows i MS Office
, sprawnej obsługi komputera,
• umiejętności skutecznego budowania długotrwałych relacji z klientami,

• samodzielności, systematyczności, zaangażowania w powierzone obowiązki,
• umiejętności pracy pod presją czasu,
• wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych, komunikatywności oraz umiejętności nawiązywania i utrzymywania stałych relacji z klientami.

Nasza oferta:
• stabilna oraz pełna wyzwań praca w jednej z najnowocześniejszych drukarni w Europie,

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• pakiet szkoleń branżowych,

• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia, uzależniona od osiągniętych wyników),
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
• przyjazna atmosfera pracy, wsparcie zespołu doświadczonych specjalistów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@opinion.com.pl lub kontakt pod numerem: 32 330 19 55. Dziękujemy.

dodane przez Opinion Strefa Druku Sp. z o. o.