Logistyk ze znajomością SAP

Sistema Poland Sp. z o. o.

Miejsce pracy: Bielsko Biała

Zadania:
•nadzór nad przepływem pojemników i materiałów od klientów krajowych i zagranicznych
•budowa dobrych relacji z istniejącymi i nowymi klientami
•sporządzanie dokumentacji i zapisów związanych
z dostawami
•administrowanie obiegu dokumentów
•wprowadzanie danych do systemu
•kontakty z agencjami pracy, działem HR firmy, pracownikami;

Wymagania:
•wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki to transport, logistyka, ekonomia)
•dobra znajomość języka włoskiego
•doświadczenie w pracy w firmie z branży motoryzacyjnej, będzie dodatkowym atutem
•znajomość MS Office (w szczególności Excel, Outlook)
•cechy osobiste takie jak: zdolności organizacyjne, dokładność, otwartość

Oferujemy:
•atrakcyjną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
•stabilne zatrudnienie
•możliwość samodzielnego działania w dynamicznym, otwartym na współpracę zespole
•możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres rekrutacje@sistema.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy także o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SPM Poland Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z póz. zm.)”.

dodane przez Sistema