Research Assistant

Jesteś studentem z dobrą znajomością języka angielskiego? Chciałbyś rozwijać zdobyte na studiach umiejętności w dobrze płatnej pracy? Zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy doradczej – poszukujemy kandydata na stanowisko Research Assistant.

Opis Stanowiska:

·         Wsparcie zespołu konsultantów w codziennej pracy

·         Pozyskiwanie i analiza informacji dostępnych na rynku

·         Porządkowanie bazy danych

·         Współpraca z konsultantami i asystentami

·         Wsparcie administracyjne

Wymagania:

·         Student 1-3 roku studiów - warunek konieczny

·         Gotowość do pracy w wymiarze 28 godzin tygodniowo

·         Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

·         Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

·         Umiejętność wyszukiwania i analizy informacji

·         Umiejętności budowania oraz utrzymywania pozytywnych i trwałych relacji

·         Bardzo dobra organizacja pracy

Nasz Klient oferuje:

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres 6 miesięcy

·         Udział w ciekawym projekcie i możliwość zdobycia cennego doświadczenia

·         Praca w międzynarodowym środowisku

·         Konkurencyjne wynagrodzenie

Aplikuj za pośrednictwem naszej strony internetowej (poniżej link do ogłoszenia)

lub wysyłając swoje CV bezpośrednio do osoby zajmującej się tym projektem z ramienia naszej firmy – Alicji Gotowała (agotowala@devonshire.pl).

dodane przez agotowala