Data ważności ogłoszenia: 2015-11-10 23:55

Asystent Techniczny (IT/Automatyka Biurowa)

Lokalizacja:

Warszawska firma działająca w całej Polsce od 20 lat na rynku automatyki biurowej jako dostawca oprogramowania do zarządzania dokumentami oraz zaawansowanych rozwiązań dla biznesu w obszarze druku cyfrowego i materiałów eksploatacyjnych, a także autoryzowany serwis dostarczanych rozwiązań poszukuje energicznej osoby na stanowisko: ASYSTENT TECHNICZNY (IT/Automatyka biurowa) Nr ref: AT/2015 Miejsce pracy: Warszawa

OBOWIĄZKI:

Wsparcie dla Kadry Zarządzającej Firmy w funkcjonowaniu serwisu

Diagnostyka i określanie uszkodzeń sprzętu

Naprawa urządzeń w siedzibie Klienta lub w serwisie firmy

Profesjonalna obsługa serwisowa Klientów biznesowych i instytucjonalnych firmy

Bieżąca obsługa zapytań Klientów

Dbałość o satysfakcję Klientów

WYMAGANIA:

Preferowane wykształcenie techniczne (zawodowe, średnie lub w trakcie studiów)

Wysoka kultura osobista

Sprawność manualna w wykorzystywaniu narzędzi

Nastawienie na ciągłe uczenie się i rozwój

Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

Umiejętność skutecznej i bezkonfliktowej realizacji zadań pod presją czasu

Mile widziana znajomość obsługi podstawowych urządzeń elektrotechnicznych

Mile widziana znajomość środowiska IT lub teleinformatycznego

Mile widziana znajomość środowiska sieciowego LAN, WWAN

Mile widziana znajomość protokołów TCP/IP i SMB

FIRMA OFERUJE:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wynagrodzenie stałe + premie uzależnione od wyników

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Przyuczenie do wykonywanych obowiązków

Wdrożenie w specyfikę branży automatyki biurowej

Pracę w młodym zespole, kierowanym przez doświadczonych fachowców

Możliwość zdobycia wiedzy specjalistycznej i doświadczeń zawodowych

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z numerem referencyjnym AT/2015 w temacie wiadomości na adres rekrutacja@yconsulting.pl