Data ważności ogłoszenia: 2015-09-30 22:50

Oferta pracy w Superfund TFI

Strona www: www.superfund.pl
Lokalizacja:

Wymiar czasu pracy: pełny wymiar czasu pracy

Rodzaj umowy: umowa - zlecenie

Miejsce pracy: Warszawa

Dział: backoffice

Orientacyjny zakres obowiązków:

- udział we wdrożeniu, utrzymaniu i rozbudowie systemu informacyjnego do analizy rynków finansowych

- wsparcie w pracy działu backoffice

Wymagania:

-wykształcenie: absolwent kierunków  finanse, bankowość

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- bardzo dobra znajomość excela, mile widziane programowanie VBA

- znajomość tematyki funduszy inwestycyjnych, instrumentów finansowych

- mile widziana znajomość systemów Bloomberg/Reuters

- zainteresowania giełdą, rynkami finansowymi

- wysoka kultura pracy, uczciwość, rzetelność

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji do dnia 30.09.2015 r. – CV i LM pod adres: domagalski@superfund.com, zawierające informacje, o których mowa w art. 22 z ind. § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm).

dodane przez Jakub