Technical Support Professional with German/ French

Opis stanowiska

·         Zapewnianie wsparcia technicznego dla Klientów;

·         Telefoniczna obsługa techniczna Klientów w języku niemieckim lub francuskim.

Wymagania

·         Znajomość j. niemieckiego lub francuskiego na poziomie min. B2;

·         Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego;

·         Umiejętność obsługi komputera;

·         Umiejętność analitycznego myślenia;

·         Rozwinięte zdolności komunikacyjne;

·         Nie wymagamy doświadczenia.

Oferta

·         Zatrudnienie w międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę;

·         Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na  życie, wyjazdy integracyjne, kursy językowe);

·         Premie miesięczne oraz nagrody rzeczowe;

·         Codzienna praca z wykorzystaniem języków obcych.

dodane przez agnieszka.kurzeja