Automatyk/Elektryk (pracownik działu utrzymania ruchu) (m/k)

Strona www: trenkwalder.com.pl
Lokalizacja:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory
Nr ref. KOR/TYC/0315

OBOWIĄZKI:
- przeprowadzanie inspekcji dla określenia aktualnego stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji,
- przeprowadzanie napraw i remontów urządzeń,
- wykonywanie profilaktycznych konserwacji zgodnie z obowiązującym harmonogramem UR,
- realizacja modyfikacji w wyposażeniu zakładu - instalowanie nowych urządzeń i maszyn, demontaż starych,
- reakcja na zaistniałe awarie oraz podejmowanie odpowiednich kroków w celu ich usunięcia,
- zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne do konserwowanych urządzeń,
- zgłaszanie zapotrzebowania na remont, modernizację lub wymianę urządzeń,
- odpowiedzialność za sprzęt kontrolno-pomiarowy,
- współpraca na poziomie operacyjnym z firmami zewnętrznymi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń.

WYMAGANIA:
- wykształcenie min. średnie techniczne o profilu automatyka lub elektronika,
- doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu (mile widziane),
- znajomość procesów i zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu,
- zdolności techniczne,
- uprawnienia SEP i eksploatacyjne,
- uprawnienia spawalnicze,
- umiejętności związane z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych.

OFERUJEMY:
konkurencyjne wynagrodzenie,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- pracę w pełnym wymiarze godzin,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)

www.trenkwalder.pl

dodane przez Trenkwalder & Partner