Data ważności ogłoszenia: 2015-09-30 00:00

Pracownik biurowy Wrocław

Walter-Fach-Kraft to dynamicznie rozwijająca się na rynku polskim niemiecka Agencja Pracy.
Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii.
Zatrudniamy ponad 2200 osób. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe.

Obecnie do naszego zespołu we Wrocławiu poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik biurowy
Nr ref: PL/WR/PB/0907

Wymagania wobec kandydatów:

Wykształcenie wyższe• Dobra znajomość komputera i pakietu Office• Dobra organizacja pracy• Komunikatywność• Samodzielność i zaangażowanie• Dokładność• Umiejętność wyznaczania priorytetów• Wysoka kultura osobista• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki:

Wspomaganie pracowników w bieżącej pracy biura• Obsługa urządzeń biurowych

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • Pracę w pełnym wymiarze godzin• Atrakcyjne wynagrodzenie• Rozwój osobisty w szeregach firmy• Pracę w młodym dynamicznym zespole w międzynarodowej organizacji• oraz wiele więcej

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych  na adres e-mail  info@walterfachkraft.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy za zapoznanie się z naszą ofertą.
Walter-Fach-Kraft Personal GmbHul. Oławska 1750-123 Wrocław
Tel:  +48 71 3666 081Tel:  +48 71 3666 082Tel:: + 48 669 851 420

dodane przez info@walterfachkraft.pl