Junior IT Helpdesk Specialist

Strona www: trenkwalder.com.pl
Lokalizacja:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: IT/WAW/0615

RESPONSIBILITIES:

- Supporting helpdesk hotline as a first level of contact,
- Managing hardware, i.e. PCs, printers, network devices and other equipment,
- Installing software, administrating user accounts/access rights
- Managing email system,
- Taking part in IT project, supporting hardware needs and network resources in new projects,
- Supporting operational activity in IT and manage all production problems,
- Managing IT Fixed Assets,
- Performing other tasks as assigned by the direct supervisor.

OBOWIĄZKI:
- wsparcie infolinii helpdesk jako pierwszy kontakt,
- zarządzanie sprzętem (PC, drukarki, urządzenia sieciowa i inne)
- instalowanie oprogramowania, administrowanie kontami użytkowników (prawa dostępu),
- zarządzanie systemem e-mail,
- udział w projektach IT,
- wsparcie działań operacyjnych IT,
- inne prace zlecone przez przełożonego.

REQUIREMENTS:
- Fluency in English is a must,
- Bachelor or Master degree in Informatics or Electronics/Telecommunications,
- Experience in administrating Microsoft's Windows,
- Excellent communication skills,
- Self-motivation, willingness to learn.

WYMAGANIA:
- bardzo dobra - biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
- tytuł inżyniera lub magistra na kierunku informatyka lub elektronika, lub telekomunikacja,
- doświadczenie w zakresie administrowania Microsoft Windows,
- bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i chęć pracy jako członek zespołu.

WE OFFER:
- A full time job with stable employment conditions,
- Opportunities of individual growth in multinational company,
- Excellent atmosphere in working place.

OFERUJEMY:
- pracę na pełen etat w stabilnej, renomowanej firmie (3 miesiące okres próbny - umowa zlecenie, potem zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na stałe w firmie),
- atrakcyjną stawkę godzinową,
- pracę w zespole profesjonalistów w międzynarodowym środowisku,
- miłą atmosferę pracy,
- bardzo dobrą lokalizację pracy w centrum Warszawy,
- możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach,
- pakiet benefitów socjalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego
Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
www.trenkwalder.pl

dodane przez Trenkwalder & Partner