Data ważności ogłoszenia: 2015-07-22 07:15

Specjalista do spraw sprzedaży

Lokalizacja:

Praca od zaraz!

Ośrodek Szkoleniowy z wieloletnim doświadczeniem poszukuje osób na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży sektor B2B, Miejsce pracy: Piekary Śląskie, Zabrze
Specjalista ds. Sprzedaży
Wynagrodzenie: 1,5 – 2,5 tys. zł dla osób z doświadczeniem
Główne zadania:
Pozyskiwanie klientów na usługi szkoleniowe
Rozpoznawanie potrzeb klientów i umiejętne dopasowanie oferty
Realizacja założonych celów sprzedażowych
Aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży
Budowanie długotrwałych i przyjaznych relacji z klientami

Wymagania:
  Doświadczenia w telesprzedaży minimum rok
  Znajomości nowoczesnych technik sprzedaży
  Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  Wysokiej orientacji na cel i osiąganie ponadprzeciętnych wyników
  Samodzielności, ambicji, optymizmu

Oferujemy:
Pełnowymiarowe zatrudnienie w stałych godzinach
Konkurencyjne wynagrodzenie (pensja zasadnicza + premia)
Przyjazną atmosferę pracy tworzoną przez młody dynamiczny zespół

Osoby chętne prosimy o przesyłanie CV

dodane przez beniamin