Instruktor SAT / TOEFL

W związku z rozwojem działalności, Spółka GlobalEdu poszukuje osoby na stanowisko: Instruktor SAT / TOEFL - miejsce pracy: cała Polska

Zakres obowiązków:

  Organizowanie i prowadzenie kursów przygotowujących do egzaminu SAT – wymagane  doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do amerykańskich egzaminów standaryzujących lub organizowanie i prowadzenie kursów przygotowujących do egzaminów z języka angielskiego TOEFL / IELTS -  wymagane wcześniejsze doświadczenie;

  Bieżąca ewaluacja postępów ucznia oraz przygotowywanie analizy postępów ucznia dostępnych dla doradcy GlobalEdu i/lub rodziców ucznia;

  Dostępność dla uczniów, również przez komunikatory internetowe;

  Współpraca z uczniami oraz doradcami GlobalEdu przy rejestracji uczniów do testów standaryzujących oraz testów językowych;

  Pomoc w przygotowywaniu akcji promującej kursy GlobalEdu;

  Podnoszenie umiejętności w celu zdobycia kwalifikacji do prowadzenia kursów SAT Subject Tests, GRE, GMAT i innych;

  Profesjonalna obsługa klienta indywidualnego.

Wymagania:

  Doświadczenie przy prowadzeniu kursów SAT lub doświadczenie w prowadzeniu kursów języka angielskiego przygotowujących do egzaminów (TOEFL, IELTS, FCE lub inne);

  Biegła znajomość języka angielskiego;

  Dbanie o wysoką jakość prowadzonych kursów;

  Znajomość rynku edukacyjnego w państwach anglojęzycznych;

  Umiejętne zarządzanie pracą własną;

  Zdolności dydaktyczne.

Oferujemy:

  Stabilną pracę w ciekawym i zmotywowanym do działania zespole;

  Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w zróżnicowanych projektach;

  Atrakcyjne wynagrodzenie.

dodane przez GlobalEdu