Młodszy Specjalista / optymalizacja procesów

Strona www: www.skanska.pl
Lokalizacja:

Skanska to wiodąca światowa firma budowlana i deweloperska. Wykonujemy obiekty kubaturowe, drogowe, mostowe, hydroinżynieryjne i kolejowe. Zajmujemy się działalnością deweloperską na rynku powierzchni biurowych i mieszkaniowych i realizujemy projekty z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. Zajmujemy 1. miejsce w rankingach: ‘Firma dla Inżyniera’ oraz ‘Idealny Pracodawca’ wśród studentów i profesjonalistów. Jesteśmy najcenniejszą firmą budowlaną w Polsce według Rzeczp

Zakres obowiązków:

  • Analiza i usprawnianie procesów biznesowych,

  • Wsparcie właścicieli procesów w przygotowaniu i przeprowadzaniu zmian w procesach,

  • Rysowanie map procesów ,

  • Prowadzenie/moderowanie warsztatów optymalizacyjnych,

  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji,

  • Prowadzenie prac zespołów zadaniowych,

  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub praktyki w podobnym obszarze,

  • Wykształcenie wyższe lub student / -ka ostatniego roku studiów,

  • Praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania procesami i projektami oraz technik usprawniających (LEAN, Kaizen, VSM, itp.),

  • Umiejętności analizy i syntezy danych,

  • Kreatywności i otwartości na zmiany,

  • Doświadczenia w prowadzeniu szkoleń, warsztatów i prezentacji,

  • Biegłej znajomości pakietu MS Office (w tym biegła znajomość Power Point),

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

  • Znajomość metodologii zarządzania procesami i projektami oraz wiedza o branży budowlanej będą dodatkowym atutem.

    Aplikacje prosimy nadsyłać na adres: rekrutacja@skanska.pl.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

dodane przez Skanska S.A.