Kontroler Jakości

Firma nasza działa na rynku energetycznym od roku 2004, specjalizuje się w świadczeniu usług serwisowych w zakresie napraw i remontów turbozespołów małej i dużej mocy. Oferujemy usługi z zakresu obróbki skrawaniem na maszynach CNC oraz obrabiarkach konwencjonalnych.

Poszukujemy do pracy kontrolera jakości.

Opis stanowiska:

  • Kontrola jakości dostaw, kontrola międzyoperacyjna i kontrola wyrobu gotowego

  • Prowadzenie i sporządzanie dokumentacji jakościowej

  • Nadzór nad dokumentacją

  • Udział w opracowywaniu zasad kontroli jakości w procesie produkcji

  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym

  • Kontrola poddostawców

    Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Predyspozycje osobowe: dokładność, samodzielność, zaangażowanie, inicjatywa

  • Dobra znajomość i umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz, średnicówka)

  • Znajomość z zakresu kontroli złączy spawanych mile widziana

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

dodane przez Jola