Konsultant@human-hunter.pl

Human & Hunter Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant ds. Obsługi Klienta Miejsce pracy: Łódź Nr ref.: KOK/EC/Ł

Zadania:
• Profesjonalna obsługa Klienta za pośrednictwem telefonu i maila
• Dbałość o przestrzeganie obowiązujących w firmie procedur oraz o jakość świadczonych usług dla Klientów

Oczekiwania:
• Min. wykształcenie średnie
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
• Biegła znajomość jednego z języków: niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego lub francuskiego (C1/C2)
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Komunikatywność
• Konsekwencja w działaniu, wytrwałość w dążeniu do celu
• Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
• Umiejętność pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

• Pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Umowę o pracę
• Elastyczny czas pracy (praca wg grafiku)
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Szkolenia produktowe
• Atrakcyjny pakiet benefitów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).'

dodane przez Human&Hunter