Data ważności ogłoszenia: 2015-05-16 23:55

Młodszy Konsultant w Centrum Obsługi Klienta

Strona www: www.ruch.com.pl
Lokalizacja:

Założony w 1918 roku RUCH S.A. obecnie jest jednym z największych kolporterów prasy w Polsce z blisko 40% udziałem w rynku. Dostarczamy prasę do ponad 22 000 punktów, pod logo RUCHu działa 2500 punktów sprzedaży detalicznej. Miesięcznie obsługujemy ponad 11 milionów klientów.

Młodszy Konsultant Centrum Obsługi Klienta RUCH

Miejsce pracy: Warszawa Annopol

Opis stanowiska:

- Obsługa telefoniczna i mailowa Klientów Grupy Ruch
- Ewidencja zamówień, reklamacji, zgłoszeń Klientów w ramach Centrum Obsługi Klienta RUCH
- Prowadzenie nadzoru zamówień, reklamacji, zgłoszeń Klientów w ramach Centrum Obsługi Klienta RUCH
- Realizacja serwisu klienckiego oparta o najwyższe standardy obsługi
- Stałe podnoszenie wiedzy w zakresie procesów i produktów RUCH na podstawie przesyłanych informacji i szkoleń
- Aktualizacja danych klienta
- Aktywna pomoc w rozwiązywaniu problemów - postawa konsultacyjna/doradcza

Nasze wymagania:

- Wykształcenie min. średnie
- Umiejętność nawiązywania relacji i współpracy z Klientem
- Zdolności sprzedażowe i negocjacyjne
- Bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
- Komunikatywność
- Otwartość na zmiany
- Samodzielność i zaangażowanie

Mile widziane:

- Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta oraz sprzedaży
- Dobra znajomość pakietu MS Office
- Umiejętności sprzedażowe

Oferujemy:

- Jasną ścieżkę kariery wraz z możliwością przejścia na umowę o pracę
- Wynagrodzenie stałe oraz premiowe uzależniony od wyników sprzedażowych
- Atrakcyjne benefity m.in. dofinansowanie do karty FitProfit i opieki medycznej
- Praca jednozmianowa
- Przyjazną atmosferę pracy
- Niezbędne narzędzia pracy
- Szkolenie wprowadzające
- Szkolenia w czasie zatrudnienia podnoszące kwalifikacje
- Zdobycie doświadczenia w pracy w dużej organizacji
 Aplikuj już teraz na adres: rekrutacja@ruch.com.pl

dodane przez Ruch S.A