Data ważności ogłoszenia: 2015-05-09 23:00

Chcesz dorobić? Podejmij dobrze płatną pracę w weekendy!

Agencja Pracy Work Express Sp. z o. o. to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego).

Aktualnie dla swojego Klienta, producenta tworzyw sztucznych dla przemysłu samochodowego, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI – PRACA W WEEKENDY

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Zadania na stanowisku:

  • kontrola jakości

  • produkcja wyrobów zgodnych z instrukcją kontroli i instrukcją stanowiskową

  • bieżący nadzór i podstawowa obsługa maszyn produkcyjnych

  • pakowanie komponentów

  • prace porządkowe na stanowisku pracy

Wymagania:

  • zdolności manualne

  • zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy

  • doświadczenie w firmach produkcyjnych

  • gotowość do pracy 2 zmianowej

  • własny dojazd do miejsca pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o umowę zlecenie

  • pracę w każdy weekend miesiąca – grafik do ustalenia

  • szkolenie wdrażające

  • 2-zmianowy system pracy (6:00-18:00 oraz 18:00-6:00)

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – stawka godzinowa

  • dobre warunki pracy i dbałość o bezpieczeństwo pracowników

  • profesjonalną, życzliwą obsługę ze strony Agencji Pracy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 539 931 403 albo 71 318 22 13 lub wysłanie CV na adres: anna.ploska@workexpress.pl w treści maila wpisując OPERATOR PRODUKCJI- WEEKENDY

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami'.

dodane przez Work Express