Technik Utrzymania Ruchu – Automatyk

Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym, która od ponad 50 lat zdobywa kolejne rynki na całym świecie osiągając status jednego z największych europejskich producentów komponentów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz innych.

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Gestamp poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy:
Września

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowane specjalizacje to Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka,
  • znajomość urządzeń automatyki przemysłowej,
  • umiejętność programowania sterowników przemysłowych Siemens S7,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane uprawnienia na dozór i eksploatację urządzeń elektroenergetycznych, energetycznych i gazowych,
  • komunikatywność, zdolności interpersonalne.

Zadania:

  • opieka techniczna nad powierzonym obszarem produkcyjnym,
  • analizowanie problemów związanych z pracą maszyn produkcyjnych,
  • przygotowanie programów PLC od podstaw wg przyjętych założeń,
  • konfiguracja komponentów automatyki,
  • nadzór nad sprawnością systemu zabezpieczeń na linii produkcyjnej i eliminowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych,
  • aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń technicznych.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,

  • kontakt z najnowszymi technologiami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:
rekrutacja@pl.gestamp.com

W treści CV prosimy o dodane klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

dodane przez Gestamp