Pracownik infolinii (m/k)

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

miejsce pracy: Poznańnr. ref: INF/POZ/0315
OBOWIĄZKI:- zbieranie zamówień od klientów w zastępstwie przedstawicieli handlowych,- praca przy telefonie polegająca na wykonywaniu połączeń wychodzących do obecnych klientów, - proponowanie zakupu dodatkowych produktów,- współpraca z zespołem.
WYMAGANIA:- doświadczenie stanowisku związanym z obsługą klienta,- minimum średnie wykształcenie,- wysoka kultura osobista,- dobra znajomość obsługi komputera,- komunikatywność,- umiejętność organizacji pracy własnej.
OFERUJEMY:- pracę na postawie umowy o pracę tymczasową do końca roku,- pracę od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00,- pracę dla sieci hurtowni alkoholi,- stałą podstawę wynagrodzenia oraz atrakcyjny system premiowy,- oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV e-mailem wraz z numerem referencyjnym i nazwą stanowiska.Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)60-833 Poznań, ul. Mickiewicza 5/7Tel.: 693 366 199 lub 61 853 67 68E-mail: rekrutacja.damecka@trenkwalder.com.plwww.trenkwalder.pl
Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

dodane przez Trenkwalder & Partner