Operator Wózka Widłowego - Amazon Fulfillment

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Praca Tymczasowa

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)
Nr ref.: PMA/008/RMB

Opis stanowiska

- przyjmowanie dostaw
- relokacja towarów na magazynie
- przygotowywanie towarów do wysyłki
- obsługa komputera oraz skanera
- obsługa wózków widłowych

Wymagania

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- aktualne badania psychotechniczne
- umiejętność obsługi komputera
- motywacja do pracy

Oferta

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
- przyjazna atmosfera pracy
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- wynagrodzenie 12,5 zł/h + premia
-bezpłatny dojazd z wielu miejscowości: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Świdnica, Oleśnica, Trzebnica, Bielawa, Dzierżoniów, Brzeg, Środa Śląska, Ziębice.

 Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację na stronie www.manpower.pl/amazon

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

dodane przez Manpower