Kancelaria Centrum Prawa poszukuje Przedstawicieli Handlowych

Centrum Prawa to kancelaria prawna oferująca profesjonalne i innowacyjne rozwiązania w zakresie ochrony prawnej i windykacyjnej.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Zadania:
- Aktywne pozyskiwanie klientów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
- Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Oczekiwania:
- Prawo jazdy kat. B
- Umiejętność planowania i konsekwentnej realizacji zadań.
- Umiejętność pracy w zespole, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz pomoc innym członkom zespołu
- Duże zaangażowanie, dyspozycyjność i samodzielność
- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- Umiejętności negocjacyjnych
- Nienaganna prezencja
- Mile widziane doświadczenia w pracy przedstawiciela handlowego

Oferujemy:
- Szkolenia wprowadzające do pracy
- Szkolenia doskonalące umiejętności negocjacyjne
- Wysokie wynagrodzenie
- Dostęp do pomocy marketingowych
- Umowa o pracę po okresie próbnym.
- Możliwość szybkiego awansu

dodane przez CP