Operator CNC

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
miejsce pracy: Dzierżoniów,dolnośląskie
nr. ref: OpCNC/P59/0315

OBOWIĄZKI: - obsługa maszyny sterowanej numerycznie,
- umiejętność ustawiania maszyn zgodnie z parametrami podanymi w instrukcji,
- kontrola jakości gotowego wyrobu,
- koordynowanie procesu produkcyjnego.
WYMAGANIA: - doświadczenie w pracy przy maszynach CNC,
- umiejętność czytania rysunku technicznego - warunek konieczny,
- umiejętność posługiwania się suwmiarką i mikrometrem,
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.
OFERUJEMY: - pracę w pełnym wymiarze godzin,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie zasadnicze + premia,
- zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie e-mailem CV wraz z nazwą stanowiska lub o kontakt telefoniczny w godz. od 8.00 do 16.00. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
58-200 Dzierżoniów, ul. Brzegowa 105A
Tel. kom.: 693 904 158
E-mail: rekrutacja.szpecht@trenkwalder.com.pl
www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

dodane przez Trenkwalder & Partner