Przedstawiciel handlowy B2B

J&M Job Service jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11229. W chwili obecnej do naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjowanie warunków handlowych,

- budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych z klientami,

- przygotowywanie ofert handlowych,

- realizowanie planów sprzedażowych na wyznaczonym terenie,

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

- raportowanie prowadzonych działań oraz ich efektów.

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B,

- min. 2 lata doświadczenia w handlu,

- umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

- komunikatywność,

- nastawienie na realizacje celów i samodzielność w działaniu,

- wysoka kultura osobista,

- dobra organizacja pracy własnej,

- zorientowanie na klienta.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- narzędzia niezbędne do pracy, w tym samochód służbowy,

- praca w terenie (małopolskie lub mazowieckie)

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie swojego CV na adres:

rekrutacja@forwork.eu

w tytule wpisując: Przedstawiciel Handlowy B2B

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)'

dodane przez rekrutacja